Ohlédnutí za Prague Pride 2023 – Společně třídíme a společně se bavíme!

Ohlédnutí za Prague Pride 2023 – Společně třídíme a společně se bavíme!

Ohlédnutí za Prague Pride 2023 – Společně třídíme a společně se bavíme! 2560 1707 DigitalCZ

Loňský ročník festivalu Prague Pride se opět díky Každá plechovka se počítá nesl v duchu udržitelnosti a připomněl význam recyklace. Pro sběr plechovek bylo po celou dobu festivalu k dispozici hned několik sběrných míst.

Připomeňte si magickou atmosféru Prague Pride s námi. Ve spolupráci s Coca-Cola jsme opět spojili umění a ekologii a vytvořili obří pixelcan na Letné. Aktivní účastníci festivalu pomáhali s vytvořením tohoto nádherného obrazce z recyklovaných plechovek. Každá vypitá a nabarvená plechovka přidala další střípek do společného uměleckého díla. Poděkování patří všem, kteří se zúčastnili a přispěli! Naši ambasadoři  informovali návštěvníky nejen při stavění PixelCan o třídění a nekonečné recyklovatelnosti nápojových plechovek.

Poděkování patří také všem dobrovolníkům a promotérům, kteří se podíleli na úspěchu celé akce nejen na Střeleckém ostrově! Díky nim a jejich batohům na sběr prázdných plechovek, recyklačním košům a speciálnímu kovovému srdci pro sběr plechovek, jsme dokázali vybrat rekordních 100 kg plechovek. Děkujeme vám všem za to, že jste nám to pomohli dosáhnout! 

I loni jsme si tak díky Prague Pride připomněli, jak je recyklace důležitá a že každá plechovka má svou hodnotu. S radostí očekáváme další ročník festivalu a těšíme se na všechny společné udržitelné aktivity. A kolik plechovek jste recyklovali vy v roce 2023?